GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser/bordslampfötter 7639474
nr 763 9474
Vaser/bordslampfötter
2 st, Kina, höjd: 26-35
Kondition: slitage, skador, borrade
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:46:18
150 kr
850 kr
900 kr
450 kr
650 kr
850 kr
1.000 kr
1.000 kr